Tydzień napięcia

Najbardziej oczekiwany moment tygodnia

Jaki jest najbardziej oczekiwany moment tygodnia, w czasie którego wszyscy zasiadamy przed telewizorem i nie zamierzamy opuścić ani jednej chwili, dosłownie ani jednej sekundy? Jest to nie chwila, gdy rozpoczynają się wiadomości, czy bajka dla dzieci, albo coś równie ważnego, a po postu czas, kiedy mają zostać ogłoszone wyniki lotto. Jeżeli kupiliśmy kupon i postawiliśmy na takie, czy na inne liczby – zazwyczaj są to nasze ulubione cyfry, albo daty urodzin, czy też imieniny naszych najbliższych osób – to wtedy z niecierpliwością czekamy, aż zostanie ogłoszone, czy właśnie staliśmy się najnowszymi milionerami, czy też raczej jeszcze nie i będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Często okazuje się, że nasze nadzieje są jednak płonne i musimy postawić zakład jeszcze raz, ale również bywa i tak, że i do nas uśmiechnie się szczęście i kilka minut po ogłoszeniu wyników losowania w naszym domu panuje dosłownie szał radości. A jeśli tym razem się nie udało, to przecież zawsze można spróbować po raz kolejny, licząc, że tym razem jednak uśmiechnie się do nas szczęście..

Jak odebrać wygraną?

Najlepiej od razu udać się do kolektury, czyli do miejsca, w którym postawiliśmy zakład, albo do kiosku, gdzie go właśnie zakupiliśmy. Tam należy zgłosić naszą wygraną, pamiętając oczywiście o tym, aby zabrać ze sobą kupon i żeby nie był on zniszczony, czy też na przykład nieczytelny. I oczywiście musi to być kupon aktualny, nie może to być zakład z poprzedniego na przykład roku, bo liczą się tylko te, które brały udział w ostatnim, zwycięskim losowaniu. Do tego w takim miejscu możemy sprawdzić, czy aby na pewno wygraliśmy, gdyż będą tam podane numery, jakie przyniosły ludziom zwycięstwo. Potem nagroda zostanie nam wypłacona od razu, albo wysłana na konto, to wszystko zależy od wysokości sumy, jaką udało nam się wygrać. A potem możemy już rzucić się w szał zakupów, albo podróży i cieszyć się, że należymy do grona szczęśliwców, którym udało się na tyle dobrze przewidzieć przyszłość, że odgadliśmy wystarczają ilość liczb, aby zasłużyć na nagrodę pieniężną i móc ją sobie odebrać.

Gdzie znajdują się kolektury lotto?

Na to pytanie najlepiej nam będzie znaleźć odpowiedź w sieciach internetowych, gdyż to właśnie tam znajdziemy najszybsze i najdokładniejsze informacje o miejscach lokalizacji, dostępności i o godzinach otwarcia danego punktu lottto, będziemy mogli też dowiedzieć się, jakie gry on oferuje, gdyż nie każde systemy lotto są dostępne w każdym lotto kiosku. Do tego dowiemy się też, jak do nich dojechać oraz czy są otwarci na przykład w niedziele handlowe, czy też raczej będziemy musieli udać się tam dopiero w inny dzień tygodnia, czy na przykład poczekać i wysłać nasz zakład przez sieci internetowe. Do tego może się okazać, że tuż obok nas otwarli nową kolekturę lotto, a my na przykład nie mieliśmy o tym żadnego pojęcia, a teraz będziemy mieć do niej bliżej, dlatego zawsze warto wcześniej sprawdzić aktualne informacje.

 

Author: maante.com.pl